Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak się kończy socjalistyczny debilizm powszechnego obowiązku szkolnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN skutecznie hołduje i wychowuje debili XXI wieku. Widzieliście toaletę w "normalnej" i typowej polskiej szkole wedle chAmerykańskiej kinowej "rzeczywistości"? To zerknijcie na serial WYCHOWAWCZY "Szkoła" w TVN. Nabazgrolone jest na każdym prawie kafelku. Oczywiście widać tu rękę i wizję reżysera, bo na całe szczęście nie posunęli się do zbijania ze ścian glazury, niszczenia umywalek i sedesów. No, ale co ma pomyśleć młody debil, gdy widzi taki przekaz w telewizji, że im bardziej obsrane, to tym bardziej WielkoMiejsko jest. Pytanie, w ktorej polskiej stronie Dyrekcja pozwoliłby, by taki syf panował w toalecie ich szkoły. Byłem uczniem i było czyściutko. Byłem nauczycielem i musiało być pusto. Mieliśmy dyżury na piętrze i musieliśmy również kontrolować toalety. Teraz w szkole jestem gościem i takiego syfu jaki prezentuje TfuWał.eN nie widziałem. Może we Warszafie, albo w chAmeryce tak mają. Ale w mym cywilizowanym mieście jest czyściutko. Możemy pogratulować TVNowi pomysłu na wychowanie. Są już efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej z domu by nie wyszedł a teraz przyleci rodzic i jeszcze wszyscy będą mieli obowiązek przepraszać wandala!! Przykład idzie z domu. Ja jeśli były skargi na moje dzieci to w domu miały kazania i kary a nie głaskanie po głowach. Ale tak się kończy bezstresowe wychowanie.... Dzieci mają prawa a o obowiązkach zapomniano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że dość normalne jak na gimnazjum. u nas też było wszystko poroz***ane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filuś daruj sobie tę prawacką propagandę. Może jeszcze napisz coś o Owsiaku i "Róbta co chceta". Ale prawda jest taka, że największe patolstwo jest zwiazane z Kościołem Katolickim i chodzi na pielgrzymki kibiców czy narodowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak PISpwscy kuratorzy biorą się nie za uczniów a za nauczycieli i dyrekcję. Poza karą jaką powinni pinieść przyszczaci to remont na ich koszt i prace społeczne przez  całe wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowy wychowawcze? Przecież taka patologia nic nie zrozumie! Kulka w łeb i usunąć ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat temu też w gimnazjum u mnie takie dymy były, więc nie robi wrażenia. Debile niepotrzebnie to nagrali i wrzucili w neta. Sami sobie przypał zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy oglądanie tzw. Patostreamów na YouTube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co wam chodzi, widać, że chłopaki odżywione z 500+ i muszą gdzieś wyładować tą swoją energię,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci niedorozwiniete powinny pozostawać pod ciągłym nadzorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadacie jak stare zgredy które nigdy nie były młode. Młodość musi sie wyszumieć. Ułańska fantazja w tym wieku rzecz normalna. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodość musi się wyszumiec niech do mnie przyjdzie to mu obije Łeb i wtedy się wyszumi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XDDDDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni przez pewien czas ( np pół roku ) po lekcjach ! czyścic toalety za kare.Moim zdaniem to jest bardzo dobra kara oczywiscie plus poniesienie kosztów i ew pomocy przy naprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem, mam i mam nadzięję mieć ułańską fantazję do ostatnich dn, ale nigdy niczego specjalnie nie niszczyłem ani nie robiłem komuś krzywdy... Wstydziłbym się swoich rodziców gdyby sie o tym dowiedzieli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum szaleje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiązać do łap tym debilom łopaty i pogonić do przekopywania Mierzei Wiślanej, wtedy to dopiero się wyszumią... wiatr od morza pomoże im w tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych idiotów wyprodukowała mprzede wszystkim rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...